Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

alex hart

Paní Volfová

Možná Vám to někteří takzvaně nandali. Těch primitivních útoků se najde vždycky dost. Z toho bych si nic nedělal.

.

Ale jsou zde i docela seriózní připomínky. Útočíte na své konkurenty (což je právě také dost primitivní způsob politického boje) a nezvřejňujete zde, co pozitivního chcete dělat Vy. To jsem Vám minule vytýkal i já. Dnes jste už uvedla konkrétní část programu. Boj proti korupci a schválení zákona, kde má zlodějům, podvodníkům a korupčníkům propadnout majetek až do výše škody. O.K. Pozor ale na správnou formulaci, jak zde v diskusi zaznělo. Jinak by opět šlo jen o plácnutí do vody.

.

Pokud byste to ale skutečně myslela Vážně, tak ale nechápu, proč se potřebujete uchylovat k tak laciné propagaci za pomoci Jany Bobošíkové, a přirovnávat se k Johance z Arku. To už mi přijde obzvláště uhozené. Myslím si, že právě tímhle a lacinýmy útoky třeba na Johna moc hlasů nezískáte. A to co získáte u některých jednodušších žen, ztratíte u mužů (a nejen u těch jednodušších). Tož tak.

0/0
12.1.2010 14:27

alex hart

Re: Paní Volfová

P.S.

Jak vidíte, paní Volfová, když přijdete s rozumným návrhem, tak už Vás mnoho lidí nemá důvod napadat. Když vy sama píšete tak, že jen napadáte druhé, samozřejmě se řada lidí ozve. Vnímáte taky ten rozdíl?

0/0
12.1.2010 14:39

JaV57

dobré ráno

Dobrý den, přečetla jsem pozorně diskusi a chlěla bych jen poděkovat za každý konstruktivní názor. Jsem potěšena, že dneska zde nejsou ti, kvůli kterým jsem blog napsala, a že své názory vyslovujeme všichni kultivovaně. To je moc prima. Pokud se jedná o spojení, není to přímá integrace, zachováme si identitu své strany, tak jak to chtěla republiková rada SDŽ i v případě spolupráce s SPO. To však SPO nepřipustila a naší komunální politici prostě nechtějí převlékat kabát. Proto jsme se se Suverenitou shodli na základních propgramových bodech jako je obhajoba českých zájmů a boj proti korupci a  kdyby se nám podařilo jen to, po vstupu do parlamentu, podařilo by se dost :-)

0/0
12.1.2010 9:19

m. l.

Re: dobré ráno

Pokud bych věděl, že budete prosazovat účinný boj proti korupci a pak už _vůbec_nic_jiného_ tak máte můj hlas. Ale...

0/0
12.1.2010 12:06

Nero

Další pravicový Hovorka

Nač volit "pravicové" lidovce,táhnou-li sebou do parlamentu lidi v čele s Hovorkou?

Chtěl jsem volit Bobošíkovou.Nemohu.Potáhne sebou Volfovou.

Budu muset volit ODS

0/0
12.1.2010 9:06

bondy_

Evidentne jste si "nevsimla",

ze vice nez Vase statna postava vadi lidem postavicka proflakle pani Bobosikove. Spojit se s nekym jako je ona, ...Rv

0/0
12.1.2010 8:27

m. l.

Re: Evidentne jste si "nevsimla",

Paní Volfová v politice skončila ale ještě si to nechce přiznat, to je celý problém.

0/0
12.1.2010 12:09

alex hart

Re: Evidentne jste si "nevsimla",

;-D No tak furt je pro ní lepší sedět u počítače a zkoušet něco psát, než stát frontu před pracákem. Víte jaká je tam teď zima? 

0/0
13.1.2010 13:02

buřinka

A nechce te spojit ještě s naší domovnicí?

To je tady celkem slušná drbna, taky bez programu. Teda vy program máte, ale to není program, ale spíš čtení na dobrou noc. Tak dobrou noc. 

0/0
12.1.2010 8:16

velký jarda

budte trochu originální

pořád se oháníte nějakou korupcí. Já mám po ty dlouhá léta života zkušenost, že když něco buduje stát, tak je to vždycky špatně. Co takhle místo boje proti korupci vyhlásit budování korupce. Závazky, hlášení, nástěnky atd, to by bylo aby korupce nezanikla.

0/0
12.1.2010 7:38

V.Hamral.ml

Mám komický spodek!

Paní Volfová, skutečně žádného nerva. Bobošíková sice opravdu dílem honí uplatnění, ale třeba její vystoupení proti EU bylo celkem sexy a za palec nahoru, takže sem tam přínos má. Ta agresivní pseudopravičácká zvěř níž, ukrytá za anonymními nicky, to je jen místní Český folklór a ti lidé mají opravdu problémy, takže na místě je lidský nadhled a ve vašem případě nejspíš i lítost nad nimi, neb jste žena. Jen si představte tu jejich výchovu, pokud je dostala až na tuto úroveň...já věřím, že by se o nich měl natočit dokument a špulit to do světa jako naší vizitku ;-)

0/0
12.1.2010 1:28

kocourek-černý

napište

až bude ten event s tím pálením na hranici, třeba i s Bobošíkovou. Bylo by to něco také pro BBC ......

0/0
12.1.2010 1:27

m. l.

Nedivte se,

že je lidem z vašeho tandemu na blití. Vy jste levičák a paní Bobošíková politická prostitutka, to nevěstí nic dobrého. Aby vás brali tak musíte jít na jiný server, kde se shlukují lidé z toho druhého konce Gaussovy křivky ... třeba na Rudé Právo a jejich Novinky.

0/0
12.1.2010 0:15

Yesname

Pani,

Johanka z Arku byla přece jenom jinej formát.

0/0
11.1.2010 23:20

PetraHor

Obávám se paní Volfová že jste opět

šlápla (do h****) vedle. Podle mého malého a bezvýznamného názoru jste si tímto sňatkem z rozumu zatloukla poslední hřebíček do rakve vaší politické kariéry. Bobošíková je Železný v sukni, absolutně bezpáteřní (výraz za 300 dukádů)  Vůbec nechápu kde jste k této taky političce přišla, ale z její strany to byl dobrý tah. Likvidace malých levicových stran a především vašeho přátelství s jezevcem z Vysočiny. To že Zeman požaduje zvýšenou sazbu DPH 24% je naprosto jedno, klidně jste s ním mohla do holportu jít, stejně to nikdy neprosadí. Pro koho pracuje pravicová politička Bobošíková, která kandidovala na prezidenta republiky za KSČM je otázkou. A ta korupce? Ha, ha, ha.

0/0
11.1.2010 23:03

daveking

Re: Obávám se paní Volfová že jste opět

Ono je trochu jinak, jestli dovolíte. Byl to právě Miloš Zeman, kdo velmi stál o Janu Bobošíkovou, ale ona nedokázala překousnout, že jeho stranu ve skutečnosti řídí úplně jiní lidé. Prostě řekla, že ve straně, kterou ovládá pan Šlouf, ona být nemůže. A věřte nevěřte, ale Jana Volfová, která vždy stála vedle Miloše Zemana, se některým lidem nehodila, není totiž dostatečně poslušná a některé věci by prostě udělat nemohla. Například přistoupit na škrty ve výši 70 miliard, které chce Miloš Zeman vzít s mateřské a z dětských přídavků.

0/0
12.1.2010 0:21

spaceboy

Propadnutí celého majetku?

Představoval bych si za korupci propadnutí majetku do výše způsobené škody.

Vzhledem k tomu, že korupčníci mají ve zvyku nevlastnit vůbec nic a místo toho používat automobily půjčené od bratra a domy od nemajetné tchyně, bylo by asi vhodné čas od času korupčníka navštívit a sebrat mu ne všechno, co má, ale všechno, co používá. Holobyt, dvoje oblečení, rádio, televizi, jeden telefon na rodinu, tolik postelí a židlí, kolik je členů domácnosti, ložní prádlo a hygienciké potřeby. Pokud to má stačit chudým, mělo by to stačit i usvědčeným korupčníkům.

Všechno ostatní zabavit a prodat ve veřejné aukci.

Tahle myšlenka se mi celkem líbí, ale Bobošíková se mi nezdá zrovna důvěryhodná, takže zase nevím koho volit :-(

0/0
11.1.2010 23:01

PetraHor

Re: Propadnutí celého majetku?

Bezva nápad. Takže mu nakonec zabavíme i taxíka kterým se nechal odvést:-) Pokud by někdo takhle blbej zákon schválil, tak by tito lidé přesídlili mimo dosah českých orgánů a užívali by si tak jako třeba křišťálově čistej Standa.

0/0
11.1.2010 23:08

spaceboy

Re: Propadnutí celého majetku?

Pokud vím, zákony proti legalizaci výnosů z trestné činnosti platí celosvětově, s výjimkou několika málo zemí.

A věřte, že pokud by se Stadovi podařilo dokázat, že ke svým penězům nepřišel legálně, zrovna na Floridě by si neužíval.

0/0
11.1.2010 23:50

PetraHor

Re: Propadnutí celého majetku?

Zrovna v USA velice dobře vegetí celá řada zbohatlíků z Jelcinovi éry kteří tam s prachama prchli před Putinem:-)

0/0
11.1.2010 23:56

Vikina

Re: Propadnutí celého majetku?

Peťulko, seš fakt dobrá :-):-). Teda až na to, že si zjevně prošla už tím "demogratyckým" školstvím :-P. Ty se s ničím nemažeš, Tví učitelé se zjevně nemazali s ňákou výukou pravopisu ;-)

0/0
12.1.2010 1:54

PetraHor

Re: Propadnutí celého majetku?

Omyl Vikinko. Jsem Husákovo dítě:-P

0/0
12.1.2010 1:57

jarinka

Re: Propadnutí celého majetku?

Pane Vikina z Jes., nutně potřebuji vaši mejlovou adresu, pište na cer.jarmila@seznam.cz

0/0
12.1.2010 9:20

Vikina

Re: Propadnutí celého majetku?

Milá Jarinko, a k čemu to 8-o? Víte, jednak nejsem z Jeseníku, jak se mylně domnívá jeden potrhlý indián, jednak si musím svou mailovou adresu trochu hlídat právě proto, aby se mi do ní neboural právě nějaký zdejší šmejd. Takže co kdybyste mi trochu přiblížila důvod?

0/0
12.1.2010 15:55

jarinka

Re: Propadnutí celého majetku?

Potřebuji něco zjistit ohledně historie tohoto města. Že se o takové věci zajímáte, to jsem zjistila včera náhodně na jedné starší diskuzi k článku paní Novotné. Děkuji za pochopení a napište, čekám na svém mejlu. Jarmila Černá.

0/0
12.1.2010 17:40

Vikina

Re: Propadnutí celého majetku?

Hm, musím Vás zklamat, historií města Jeseníku se nezabývám, nicméně celou, a patrně velmi podrobnou historii najdete na stránkách Infocentra města Jeseník - adresa http://www.jesenicko.eu/. Tam se stačí nějak proklikat, případně si nechat poradit pracovníky IC. V každém případě tam kdysi byla celá historie města velmi podrobně uvedena. Nyní se už v tamních stránkách moc nevyznám, protože IC své stránky asi před dvěma roky zcela překopalo.

Omlouvám se, že to vyřizuji takto, ale po zcela čerstvých zkušenostech právě na tomto blohu se musím takto jistit. Je mi velmi líto. S pozdravem Vikina

0/0
12.1.2010 19:14

jarinka

Re: Propadnutí celého majetku?

To je mi líto, že máte strach, ale vaše obavy chápu. Díky za radu, ale na uvedených stránkách jsem už byla. To, co chci vědět, není zřejmě na žádných stránkách a možná na žádných archívních dokumentech. Zajímá mě taková docela maličkost z historie, tady se nebudu o tom rozepisovat, není to k tématu článku. Škoda, že jsem vyhodila všechny Speciály. J.Č.

0/0
12.1.2010 19:37

Vikina

Re: Propadnutí celého majetku?

Tak mi pošlete ten dotaz přes IC, pokud jste z Jeseníku, neměl by to být problém. Sice silně pochybuji, že bych věděl něco, co oni ne, ale zkusit se to dá.

0/0
13.1.2010 1:29

jarinka

Re: Propadnutí celého majetku?

Tak jsem dnes získala Speciál z května minulého roku, je v něm 11. pokračování o chatách na Č. sedle a pod ním to jméno, tím jsem si nebyla jistá. Nevím, odkud jste, pokud tedy ne odsud, tak opravdu asi nebudete vědět nic o tom, co mě teď tak zajímá. Je to sice z historie, ale s turistikou a navíc vysokohorskou to nesouvisí. Což neznamená, že mě nezajímá to, o čem jste psal. Škoda, že s vámi nemohu komunikovat jinak než takhle, ale co se dá dělat. Zatím. ;-(

0/0
13.1.2010 14:49

alex hart

Re: Propadnutí celého majetku?

Já nevím, vo čem tady všichni tak plameně diskutujete? SpaceBoy má pravdu. Takový zákon zde platil už za první republiky. Když někdo šikovně zkrachoval a peníze ulil někam bokem, tak ho exekutor zastavil třeba na ulici a sebral mu třeba hodinky, hotové peníze, nebo dokonce prý i drahý oblek (dostal pak náhradou něco levného). A exekutoři jej otravovali stále dokola. Takže samozřejmě i tehdy byli jistě vyčůránci, kteří si to uměli zařídit, ale tehdejší stát jim to neusnadňoval tolik jako se to děje dnes.

.

Tak proč se takovému zákonu bránit? 

0/0
12.1.2010 14:12

wrangler

Z ostudy kabát

a ještě leze na blog. Fuj!Rv

0/0
11.1.2010 22:48

MychalB_000

Jana z Arku Volfová

aneb za korupci trest z určitého hlediska tvrdší než za vraždu ;-D

Pardon, ale to opravdu neberu...

0/0
11.1.2010 22:46

daveking

Re: Jana z Arku Volfová

A víte, že v USA to tak opravdu je? Al Capone nikdy nebyl odsouzen za žádnou vraždu, nikdy mu totiž žádnou nedokázali. Byl odsouzen za daňové úniky, to je totiž federální zločin, který je stíhán mnohem přísněji než vražda. A u prokázané korupce jsou tresty v USA opravdu tvrdé.

0/0
12.1.2010 0:26

alex hart

Re: Jana z Arku Volfová

Ale to je v pořádku, ono to pokušení bude totiž vždycky hodně silné. V Číně a Japonsku bylo v minulých stoletích celkem běžné, že korupčníci byli trestáni smrtí. Takže nevím, nad čím MychalB_000 tolik pozastavuje.

.

Ale hlavně ono v českých krajích nejde ani tolik jen o tu výši trestu, ale o to, že si dotyčný parchant nakrade, peníze někam uleje, odsedí si ty dva až čtyři roky a pak vyleze z kriminálu a je dosmrti finančně zajištěnej. Protože mu nepropadl majetek. A vo tom se tady především mluví.

0/0
12.1.2010 14:36Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz