Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

marek.voksay,blogidnes

pěkně napsáno ..... souhlas

R^

0/0
4.10.2011 21:30

DV505

Pokrytectví

1) Když jsem si to tu přečetl, napadlo mě jediné. Totální pokrytectví! A nebudu tu teď vůbec řešit tu mladou slečnu! Já bych se ale soudružky Volfové rád zeptal, zda se také tak tiše

modlila,či ještě tišeji, aby ji na schůzích KSČ náhodou neslyšeli? A zda levice, která má násílí vůči jakýmkoliv nepohodlným menšinám přímo ve svém

programu v podobě revolucí (ať už si to tu zdůvodňuje, jak chce), a jejímž je aktivním členem, najednou tak změnila názor, nebo je to její

vyjádření vč. očekávaného plnění podobné, jak vyjádření komunistů ve voleb. programu za rok 1946. Stikla jste, paní Volfová od r.89 převléknout kabát už několikrát! kolikrát to ještě bude?

0/0
4.10.2011 17:27

daveking

Pokrytectví? Ano, ale Vaše!

Soudruhu, Jana Volfová nikdy nebyla v KSČ. Za druhé: Mohl byste mi napsat, kdy měla česká strana sociálně demokratická v programu násilí proti jakýmkoliv menšinám? Nevím, kolikrát jste převlékl kabát Vy soudruhu, ale Jana Volfová ani jednou.

0/0
5.10.2011 0:06

Lady Humussprey

Má to však háček. Vám to rozhořčení nikdo věřit nemůže

Bez debat se živíte politikou a Vaše sny jsou úplně jinde, než je prosazování nějaké morálky. My potřebujeme do politiky lidi nové a nezkorumpované dvaceti lety tunelů.

0/0
4.10.2011 0:51

raks

trochu jste popletla koše s baněma

nejednalo se o argument, nýbr o sprostou urážku. Na tu se reaguje jinak, než na argument v diskusi.

Dále užíváte výraz "Lidovecké",  přestože se jednalo o ministra za TOP09. Snažíte se tak nepěkně vzbudit dojem, že lidovecké facky jsou běžným nástrojem nesouhlasu, de facto lidovci  trestají nesouhlasné projevy. Titulek tak vhodný pro bulvár.Rv

0/0
3.10.2011 23:29

daveking

Re: trochu jste popletla koše s baněma

Přesně naopak. Výrok o tom, že je třeba profackovat biskupy vyslovila a napsala na fcb funkcionářka a zaměstnankyně sekretariátu KDU-ČSL.

0/0
3.10.2011 23:41

Ignác Pospíšil

Re: trochu jste popletla koše s baněma

Pokud vím, Lucie Kmentová není ani zaměstnankyně, ani funkcionářka. Jen duševně nevyrovnaná členka.

+1/0
4.10.2011 0:33

daveking

Re: trochu jste popletla koše s baněma

Ta duševně nevyrvnaná "členka" byla zaměstnána v ústředním sekretariátu KDU-ČSL a dle informací z kruhů mladých křesťanských demokratů opravdu není zrovna řadová ... :-)

0/0
4.10.2011 14:26

kaktusak

Re: trochu jste popletla koše s baněma

Vždyť to nebyla urážka.

0/0
3.10.2011 23:57

TPechy

Nesouhlas :)

Vážená paní učitelko, už vidím, jak budete s úsměvem a klidem v duši poslouchat rozmazleného fracka, který vám začne na ulici nadávat. Zamyslete se proboha někdo nad tím, co to musí být za hlupáka, když na veřejnosti vulgárně křičí na staršího člověka, kterého osobně ani nezná. Místo toho abyste pořád kritizovali pana Kalouska, dejte raději ruku na srdce, kdo by se otočil a s úsměvem šel dále?

A k těm církvím? Já osobně si myslím, že jsem dobrý člověk, a církev ani křesťanství k tomu nepotřebuji, a také nerespektuji názor křesťan = dobrý člověk. Proč by pro mne měl být zrovna "Kněz a o to více biskup morální veličinou" ? Víte určitě o incidentech s církevními hodnostáři, takže nemůžete tvrdit že každý kněz je tou "morální veličinou". Nevím na jaký článek odkazujete, ale pokud skutečně někdo potřebuje profackovat, tak ať je to klidně biskup, imám, rabín nebo obyčejný člověk, tak ať tu facku klidně dostane.

0/0
3.10.2011 22:57

TPechy

Re: Nesouhlas :)

Víte, ona ta facka ještě nikdy nikoho přímo nezabila, a když je tu šance že pomůže, tak proč ne? A proč na základě víry brát, že někdo je určitě "správný", a někdo, kdo tu víru nemá, může být i špatný? Dle mého názoru jsme všichni lidi, i ti "vyvolení Bohem" ... tolik k mému nesouhlasu s vašim článkem, jinak přeji příjemný den :)

0/0
3.10.2011 22:57

JaV57

Re: Nesouhlas :)

Musím říci, že jsem za katedrou stála více než 28 let a nikdy jsem nepotřebovala ani napsat poznámku, ani někoho zfackovat. Prostě je třeba, aby ve vás děti viděli autoritu tím, jak se k nim chováte, tím jak je učíte a tím, jak s nimi pracujete.

Trénovala jsem dokonce své žáky o jako trenérce mi tykali. Klidně odpoledne po škole na mě na hřišti křičeli Sáro přihrej a ve škole se nikdy nespletli. Vždycky jsem pro ně byla pani profesorka a respektovali mne. A to ti tak, že moje maturitní třídy měli průměrnou známku z češtiny u maturity na učilišti 1,7.

0/0
3.10.2011 23:13

Vrah

Re: Nesouhlas :)

K vašemu tvrzení:

„Já osobně si myslím, že jsem dobrý člověk, a církev ani křesťanství k tomu nepotřebuji, a také nerespektuji názor křesťan = dobrý člověk“

jako křesťan dodávám – církev tu také není proto, aby dělala dobré lidi. Nevím také, že by nějaká církev hlásala, že křesťan = automaticky dobrý člověk. Polemizujete s tvrzením, které buď nikdo nezastává, nebo ho zastává minorita. To nepovažuji za poctivou argumentaci.

Víra v Boha by měla z člověka udělat lepšího člověka, než byl před svým uvěřením. Církev je společenství těchto lidí.

To, že žije hodně lidí, kteří – ač nevěřící – jsou lepšími lidmi než mnozí věřící, nevypovídá o víře a církvi vůbec nic.

0/0
4.10.2011 1:06

lecaks

Názor

Konečně někdo na těchto stránkách důstojně, lidsky a s duchovní vyspělostí projevuje názor. Lidovcům vzkazuji:

"A nyní vlastní zbraň, působí mi tolik ran" - Ovidius. Tento citát uvedli jedny noviny k článku, který kritizoval pana Havla V. Doběhla jej jeho vlastní slova o pravdě a lásce. Skutky přesvědčují, že?

Dávám karmu.

R^V

0/0
3.10.2011 22:21

SID09

Re: Názor

Ale copak, taky si potřebujete přihřát politickou polívčičku spolu s Vlkovou ?!!;-D

0/0
4.10.2011 7:42Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz