Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejsem xenofobka, chci jen bránit svoji zemi.

14. 05. 2015 11:12:21
Jen jsem se ohradila proti kvótám a přiděleným migrantům, hned se na mne sesypala vlna pravdoláskařských kavárenských sluníček s tím, že jsem neuvěřitelná rasistka až nacistka.

. Nebudu znovu opakovat, že jsem z rodiny německých antifašistů, kteří za své názory skončili v koncentračních táborech. Dokonce jsem dítě emigranta (otec odešel, když mi bylo 10 let), ale po příchodu do Švédska vždy jako ateista respektoval to, že jeho syn začínal školu v kostele a tam si šel i pro vysvědčení. Dnes tato škola nevyvěšuje švédskou státní vlajku, aby neurážela cit muslimských spoluobčanů. Již v době, kdy se schvalovala Lisabonská smlouva, jsem mnohokrát upozorňovala na to, že její největší nebezpečí vidím právě v oblasti migrační politiky. Můj spot k Evropským volbám v burce byl vysmíván a hanoben. A dnes? Dnes, když je vidět, že jsem měla ve všem pravdu, dostávám nálepku xenofobky, rasistky až nacistky. Jinou zbraň už totiž naše sluníčka nemají. Tedy vlastně mají lež v přímém přenosu.

Uklidňují naše občany tím, že těch uprchlíků bude vlastně jen hrstka něco drobně přes 500. Co to je na tak veliký stát. Ale pravda to není. Dovolím si půjčit věty z facebookové skupiny Islám v České republice nechceme, protože sama bych to lépe neformulovala:

Evropská komise dnes představila plán, který mimo jiné obsahuje dva na sobě nezávislé a fakticky nesouvisející body:
1) pilotní program přesídlení přímo ze třetích zemí (např. uprchlických táborů v Turecku) pro 20 000 osob. Z těch by měla ČR nuceně přijmout těch zmíněných cca 500 lidí.
2) zavedení kvót na přerozdělování imigrantů (žadatelů o azyl v EU). Těch bylo za loňský rok cca 650.000 a letos je předpokládáno ještě více. V případě zavedení a předpokládané kvóty pro ČR cca 3%, by to bylo až 20.000-30.000 imigrantů každý rok.

Spousta lidí se nechá zmást číslem 500 v titulcích novin. A vůbec netuší, že těch 500 je kvóta NAD RÁMEC těch, co do EU přijdou nebo připlují přes Středozemní moře .... Těch je cca 650.000 za loňský rok a letos se čeká ještě více. Kvótou 3% pro ČR dostaneme dalších 20.000 lidí. Obě tyto kvóty, jak na přesídlence ze třetích zemí, tak žadatele o azyl, jsou v dnešním dokumentu strategie vydané evropskou komisí. Jenže číslo 500 v titulcích zní “lépe”, než 20.000, že?

Tabulka s “přidělenými procenty” v dokumentu Evropské komise – zde.
Tisková zpráva Evropské komise v češtině – zde.

Takže 30 000 migrantů v prvním roce už je jedno docela velké město. Město, ve kterém se stejně jako dnes třeba v Marseille bude uplatňovat zákon šaria. Město, ve kterém budou chodit ženy zahaleny a de facto budou majetkem svého muže. Město odkud budou odjíždět vzdělaní muslimové podřezávat hrdla nevěřícím do Islámského státu. Město, které bude bezpečnostním rizikem pro celou naši vlast. Nechci si vychovávat budoucí uzurpátory za peníze, které vezmeme ze sociálních fondů. Tedy peníze na léčení našich dětí, důchody našich seniorů, financování sociálních programů pro zdravotně postižené. Ano klidně budu i xenofobka a nebude mi vadit žádná nálepka, když byť nepatrným dílem přispěji k tomu, abychom svoji zemi předali svým potomkům jako zemi univerzit a katedrál, zemi stojící na křesťansko- židovsko-antických tradicích a hodnotách, tak jak jsme jí převzali od svých prarodičů a rodičů.

Autor: Jana Volfová | čtvrtek 14.5.2015 11:12 | karma článku: 44.30 | přečteno: 4541x


Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Cesta do neznáma

Přirovnání lidského života k cestě bývá v literatuře nebo lidových rčeních velmi časté. Jedno například říká, že život bez radostí, je jako dlouhá cesta bez hospod. Nebo že je to pouť u níž není důležitý cíl, ale cesta samotná.

22.7.2018 v 8:54 | Karma článku: 9.74 | Přečteno: 362 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Váž. P. prof. Procházka, někde v Trutnově

stálo na pohlednici, kterou jednou ráno mému dědečkovi donesl do gymnazia trutnovský poštmistr osobně, neb jeho synátor kvintán zdatně plaval v české literatuře a jistá shovívavost pana profesora jevila se nanejvýš žádoucí.

22.7.2018 v 7:35 | Karma článku: 23.07 | Přečteno: 443 | Diskuse

Jan Pražák

Proč nemůžu přestat kouřit

Byl pátek večer a my na druhý den čekali návštěvu. Manželka pohlédla z okna a zamračila se. Vyčistila si brejle, koukla se znovu ven a zamračila se ještě víc: „Ta okna by potřebovala umejt.“

21.7.2018 v 17:05 | Karma článku: 25.55 | Přečteno: 879 | Diskuse

Stanislav Cigánek

M. Jan Hus: "kněžstvo připravuje cestu Antikristu"

Jak aktuální jsou tato slova Jana Husa i dnes, kdy už je i všem neznabohům zcela zřejmé, že "katolická církev" po druhém vatikánském koncilu opustila své původní učení.

21.7.2018 v 8:49 | Karma článku: 10.41 | Přečteno: 247 | Diskuse

Helena Vlachová

Tři týdny s arabskými studenty

Je mi jasné, že tímto svým blogem zvednu ze židle všechny rasisty v České republice, ale není mi lhostejné, jak se někteří lidé u nás dívají na lidi s odlišnou barvou pleti

21.7.2018 v 6:50 | Karma článku: 33.51 | Přečteno: 7606 | Diskuse
Počet článků 23 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1785

předsedkyně ČESKÉ SUVERENITY

Najdete na iDNES.cz